Be trijų savo lyderių - Antano Udro, Edvino Jezukevičiaus ir Tado Rinkūno rungtyniavę vilniečiai ketvirtajame kėlinyje panaikino dviženklį deficitą ir turėjo galimybę laimėti susitikimą kėlinio pabaigoje, tačiau veterano A.Kazlausko dvitaškis skriejo pro šalį.

Pratęsimo metu 4-5 taškais pirmavę „Trakai“ kontroliavo situaciją, o šeimininkams padėtį mače sunkino pražangos, dėl kurių net penki Vilniaus ekipos krepšininkai baigė savo pasirodymą anksčiau laiko.

Netaikliai baudų metimus metę Arvydo Straupio auklėtiniai (20/44 metimų), pratęsimo pabaigoje paliko paskutinės atakos galimybę „Perlo-MRU“ ekipai. Tiesa, D.Domarko iš toli mestas kamuolys apmaudžiai išsisuko iš lanko ir gyvybiškai svarbią pergalę šventė „Trakai“.

„Perlas-MRU“: Arnas Kazlauskas 19 taškų, Edvinas Šeškus 17, Dominykas Domarkas 11, Remigijus Sugintas 10.

„Trakai“: Karolis Brusokas 23 taškai, Simonas Lekys 14.