Naujasis sportinis dronas per sekundę pasiekia 145 km/h greitį (4)

3816
REUTERS
2019 m. rugpjūčio 9 d. 10:37
Dronų varžyboms „Drone Racing League“ (DRL) įžengus į ketvirtąjį sezoną, pristatoma nauja bepilotė skraidyklė, kurią naudos visi varžovai. Šis dronas per mažiau nei vieną sekundę gali pasiekti 145 km/h greitį.

Įsibėgėjimas yra toks greitas todėl, kad DRL skraidyklėje įmontavo LED šviesos plokštę, jog užtikrintų, kad dronas išliks matomas. „Drone Racing League“ varžybose visi dalyviai naudoja tokio pat modelio bepilotę skraidyklę, todėl tik nuo paties dalyvio priklauso, kaip jam pavyks valdyti droną, kad šis praskristų pro įvairias ankštas vietas, pavyzdžiui, DLR trasose esančius tunelius.

Dronas valdomas nuotoliniu būdu. Pasak DRL įkūrėjo ir vadovo Nicholas Horbacweskio, greičio galimybes pavyko padidinti dėl patobulintos jėgos pavaros. N. Horbacweskis teigia, kad 2019-ųjų sezone bus „įdomių pokyčių“.

Kaip teigia „Drone Racing League“, netrukus bus galima įsigyti „Racer4 Street“ droną. DRL šiuo metu vykdo sutelktinio finansavimo kampaniją, kad galėtų išleisti naująją skraidyklę. „Allianz“ remiamos DRL populiarumas auga: pasak „Drone Racing League“, čempionatus žiūri 55 milijonai žiūrovų.

Naujausi

Kasdienybės herojai

Laida 2019 rugp.. 25d. 17:00

Kasdienybės herojai

83