Be pergalių ir toliau BEKO-LKL čempionate rungtyniaujantys „Mažeikių“ krepšininkai pasiekė naują šalies krepšinio lygos pralaimėjimų antirekordą. Aloyzo Rudžio auklėtiniai „pagerino“ prieš dvejus metus LKL rungtyniavusios „Palangos“ ekipos rezultatą, tuomet 2012-2013 m. sezone palangiškiai patyrė „tik“ dvidešimt nesėkmių.

Mačą energingiau pradėjo žaidėjai iš Mažeikių. Pastarieji vos po trijų minučių žaidimo susikrovė dviženklį pranašumą (2:12). Po kelių minučių, per kurias ekipos keitėsi taškais, spurtą 10:0 surengę „Neptūno“ krepšininkai išlygino rezultatą (18:18). Kėlinį dėjimu užbaigė Simas Galdikas persverdamas rezultatą uostamiesčio komandos naudai – 20:18.

Antrojo ketvirčio pradžioje taikliais metimais aktyviai keitėsi S.Galdikas ir Gediminas Maceina (27:22). Teisėjai nusprendė nubausti Justą Sinicą technine pražanga. Ją G.Maceina pavertė į tris taškus nuo baudų metimo linijos, bet savo klaidą J.Sinica greitai ištaisė pataikydamas du tritaškius be atsako (36:27). Taiklūs Arvydo Gydros metimai išlaikė vienženklį skirtumą tarp komandų (38:32). Prieš ilgąją pertrauką „Neptūnas“ turėjo kelis šansus padidinti savo persvarą iki 11, tačiau nei vienu iš jų nepasinaudojo. Rezultatas po pirmųjų dvidešimties minučių – 45:39.

Po ilgosios pertraukos komandos dvi minutes keitėsi taškais, kol galiausiai dar vieną spurtą surengė „Neptūnas“. Atkarpą 12:2 sužaidę klaipėdiečiai į priekį išsiveržė dviženkliu skirtumu (57:44). Šį atotrūkį iki kėlinio pabaigos likus kiek daugiau nei minutei, sumažino Darius Tarvydas (63:54). Per likusį laiką ekipos aktyviai keitėsi taškais ir skirtumas išliko toks pat – 70:61.

Ketvirtame kėlinyje žaidimo tempas šiek tiek smuko, todėl ekipos pelnė nedaug taškų (76:67). Komandos didžiąją kėlinio dalį keitėsi taikliais metimais arba trumpomis rezultatyviomis atkarpomis (86:71). Taip nieko per likusį laiką ir nebesurezgę „Mažeikiai“ pralaimėjo rezultatu 95:77.

„Neptūnas“: Simas Galdikas 17 tšk., Donatas Zavackas ir Valdas Vasylius po 13 tšk., Arnas Butkevičius bei Vytautas Šarakauskas po 10 tšk.

„Mažeikiai“: Arvydas Gydra 16 tšk., Darius Tarvydas, Sidney Sanders Jr. ir Raimundas Danys po 11 tšk., Gediminas Maceina 11 tšk.