M. Gecevičius: Eurolyga mums baigėsi prieš dvi savaites - laukia svarbesnės rungtynės (6)

1584
Martynas Lapinskas, Robertas Narmontas, DELFI.TV
2013 m. gruodžio 21 d. 00:11
Vilniečių gynėjas M. Gecevičius buvo kiek ramesnis dėl komandos žaidimo ir vylėsi, kad ne tik žaidėjai, bet ir aistruoliai jau apsiprato su tuo, kad Eurolygos sezonas – baigtas. „Eurolyga mums baigėsi prieš dvi savaites, manau ir gerbėjai apsiprato su tuo, kaip ir mes. Dabar yra svarbesnių rungtynių – sekmadienį su „Žalgiriu“, Europos taurė..“

Krepšininkas pabrėžė, kad į trenerio postą stojus Aleksandrui Petrovičiui kardinaliai pasikeitė treniruočių procesas. Buvusio stratego Dirko Bauermanno treniruotės buvo lengvos, o kartais ir per daug lengvos. Tuo tarpu kroato pratybos – visiška priešingybė. M. Gecevičiaus manymu tokie pokyčiai išeis į naudą, nes komanda tiek psichologiškai tiek fiziškai grimzdo žemyn.

Kalbėdamas apie artėjantį mūšį Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionate su mirtinais priešais „Žalgiriu“, M. Gecevičius teigė, kad jos bus visiškai kitokios, o po pralaimėjimo serbams Eurolygoje liūdėti nėra ko.

„Rungtynės prieš „Žalgirį“ yra visiškai kitokios nei paprastos. Atiduodi viską, ką turi. Jie tikrai norės laimėti, nes jau dukart pralaimėjo LKL. Mums liūdėti nėra ko, ne lemiamas rungtynes pralošėme, reikia išsimiegoti, pasiruošti ir eiti žaisti“.

Daugiau

Rekomenduojame

Naujausi