Pirmajame kėlinyje vyko atkakli kova taškas į tašką ir po pirmųjų dešimties žaidimo minučių viešnios nežymiai pirmavo – 18:16. Antrąjį ketvirtį „Utena“ pradėjo itin galingai – per 6 minutes į savąjį krepšį praleido vos 2 taškus ir susikrovė dviženklį pranašumą – 28:18. Vis dėlto „Sūduva“ pagerino gynybą ir per likusį laiką nepraleido taškų, kas leido priartėti – 22:28 sužaidus pusę mačo.

Po didžiosios pertraukos prabėgus 6 minutėms Alfredo Vainausko auklėtinės vėl pirmavo 10 taškų (41:31), bet marijampolietės laimėjo atkarpą 14:4 ir pasibaigus trims ketvirčiams išlygino rezultatą – 45:45.

Lemiamame kėlinyje užvirė žūtbūtinis mūšis. Sėkmingą atkarpą sužaidusi Marijampolės ekipa truktelėjo į priekį (59:53), bet „Utena“ nenuleido rankų ir po Gretos Šniokaitės bei Rimo Valentienės taškų atstatė pusiausvyrą – 63:63. Prasidėjus paskutinei minutei Eglė Šulčiūtė įsmeigė tritaškį, čia pat kamuolį perėmė Sandra Linkevičienė ir po jos dvitaškio uteniškis priartėjo prie pergalės – 68:63.

„Sūduvos“ viltis atgaivino Iveta Šalkauskė, kuri pataikė labai sudėtingą ir tolimą tritaškį – 66:68. Likus žaisti 22 sekundes Kristina Alminaitė sužingsniavo ir šeimininkės turėjo galimybę išsigelbėti, bet Sabines Dukates metimą blokavo S.Linkevičienė, o Ela Briedytė suklydo perduodama kamuolį. Per paskutines 6 sekundes nieko daugiau neįvyko ir finalinė sirena užfiksavo „Utenos“ pergalę rezultatu 68:66.

„Sūduva“: I.Šalkauskė 17, S.Baliutavičiūtė 16 (7/16 metimai, 11 atk. kam.), S.Dukate 10 (5 rez. perd.).

„Utena“: E.Šulčiūtė 16 (5/7 tritaškiai), K.Alminaitė 17 (8/14 dvitaškiai, 14 atk. kam.), G.Šniokaitė 9 (2/10 metimai, 5 atk. kam.).