Rungtynės vyko permainingai: iš pradžių geriau sekėsi neptūniečiams – 14:10, tačiau pirmo kėlinio pabaigą sėkmingiau sužaidė svečiai (24:23).
Netrukus Klaipėdos krepšininkai sužaidė atkarpą 10:0 ir susikrovė 9 taškų persvarą – 33:24.

Visgi, po kelių akimirkų alytiškiai sumažino atsilikimą (37:40) ir dar kitoje atakoje techninę pražangą užsidirbo su teisėjais diskutavęs Deividas Gailius. Tuo „Dzūkija“ pasinaudojo ir dar iki didžiosios persvėrė rezultatą sdvo naudai – 46:42.

Trečiame kėlinyje po kelių rezultatyvių svečių atakų ir Giedriaus Gusto taiklaus tritaškio „Dzūkija“ atitrūko 13 taškų skirtumu – 58:45.

Tada sukruto ir Kazio Maksvyčio auklėtiniai – sužaista atkarpa net 22:1 ir neptūniečiai jau pirmavo – 67:59. Klaipėdos ekipos spurtą inicijavo po taiklų tritaškį pataikę Justas Sinica, Arnas Butkevičius ir Valdas Vasylius. Po šio šalto dušo „Dzūkija“ atsitiesė ir persverti rezultatą – 68:67, tačiau neptūniečiai šaltakraujiškai sužaidė rungtynių pabaigą ir šventė pirmą šio LKL sezono pergalę.