Linas Zareckas: Pusfinalis su JAV rinktine būtų svajonė (0)

91
Rytis Kazlauskas
2014 m. rugsėjo 5 d. 12:41
Ketvirtadienį baigėsi pasaulio krepšinio čempionato pirmasis etapas – grupių varžybos. Paskutinėse D grupės rungtynėse Las Palmase Lietuvos rinktinė 67:64 (22:24, 14:20, 19:18, 12:2) palaužė Slovėniją ir užėmė pirmą vietą.

Tuo metu slovėnai liko antri. Tai reiškia, kad įveikus aštuntfinalio barjerą ketvirtfinalyje jų lauks akistata su galingąja JAV rinktine.

Lietuviai su amerikiečiais anksčiausiai susigrums tik pusfinalyje, o aštuntfinalyje Jono Kazlausko auklėtiniams iššūkį mes ketvirta C grupės komanda Naująja Zelandija. Slovėnams teks galynėtis su Dominikos Respublika, australams – su Turkija, o meksikiečiams – su JAV.

Laidos „Krepšinio karštinė“ pakalbintas Vilniaus Baltojo tilto sirgalių zonos organizatorius Linas Zareckas teigė, jog Lietuvos rinktinė gali žygiuoti tiesiai iki pusfinalio.

„Mes privalome perlipti aštuntfinalį. Ketvirtfinalį taip pat esame pajėgūs įveikti. Pusfinalis su JAV rinktine būtų svajonė - man kaip fanų zonos organizatoriui ir visiems krepšinio sirgaliams“, - kalbėjo Linas Zareckas.

Daugiau

Rekomenduojame

Naujausi