Kietas Skučo žaidimas: peržengta riba ar išpūstas muilo burbulas? (10)

7028
LKL
2018 m. birželio 10 d. 16:19
Kai Panevėžio „Lietkabelis“ sekmadienio vakarą pradės kovą dėl „Betsafe–LKL“ bronzos, Žygimantas Skučas vėl atsidurs po padidinamuoju stiklu. 26 metų kaunietis šį sezoną sukėlė diskusijų audrą. Daug neigiamo dėmesio Ž. Skučas sulaukė nusileidęs ant Kauno „Žalgirio“ žaidėjo Aarono White‘o kojos.

Ž. Skučas su „Žalgiriu“ stojo į kovą ir „Betsafe–LKL“ pusfinalyje, kur kauniečių pranašumas nekėlė abejonių – „Žalgiris“ laimėjo 3-0. Ž. Skučas dėl savo kieto žaidimo vėl atsidūrė dėmesio centre, tačiau ginasi, kad žaidimas neperžengia taisyklių.

„Žaidėme Europos taurėje, žiūriu, kaip „Žalgiris“ žaidė Eurolygoje – ten gal penkis kartus didesnė fizinė kova, visi stumdosi, mušasi, teisėjai leidžia tą daryti, – lygino Ž. Skučas. – Ten viskas gerai „Žalgiriui“, o LKL jau blogai, juos mes skriaudžiame ir stumdome.

„Manau, daugeliu atveju perlenkta lazda, – LKL.LT svetainei pripažino „Lietkabelio“ treneris Ramūnas Butautas. – Kad Skučas yra kietas žaidėjas, kovotojas – toks jo charakterio bruožas ir man tokie žaidėjai patinka. Nepasakyčiau, kad jis peržengia ribas.“

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai