Nuo pirmųjų kėlinio minučių aikštėje užvirė atkakli kova, o „Palangos“ komandą į priekį vedė Matas Jucikas bei Aurimas Urbonas, atitinkamai pelnę 6 ir 5 taškus (19:12).

Palangiškiai ir toliau nemažino apsukų bei 12-ąją minutę susikrovė dviženklį pranašumą 25:13, bet jo išsaugoti „Palangai“ nepavyko ir komandos į rūbines išėjo rezultatui esant – 37:31.

Po ilgosios pertraukos Urbonas ir Darius Griškėnas pataikė po tolimą šūvį ir taip atidarė antrąją rungtynių dalį (40:34), bet jau 25-ąją minutę D.Griškėno baudų metimai leido „Delikatesui“ įgyti vieno taško persvarą (42:43).

Vis dėlto palangiškiai netrukus susigrąžino pirmaujančios komandos statusą ir išlaikė trijų taškų pranašumą (55:52).

Paskutinį kėlinį geriau pradėjo Sirvydžio auklėtiniai, kurie po Juciko tritaškio susigrąžino 8 taškų skirtumą (65:57). Rungtynių pabaigoje palangiškiai ir vėl susikrovė dviženklį pranašumą ir šį kartą jo iš rankų neišleido – 87:68.

„Palanga“: Benas Vaitulionis 20, Tadas Rinkūnas 19 (5 rez.perd), Matas Jucikas 17 (6 atk.kam), Aurimas Urbonas 11 (6 atk.kam), Dominikas Matutis 10.

„Delikatesas“: Darius Griškėnas 28, Mantas Kadzevičius 19 (8 atk.kam), Rokas Čepanonis 10.