Rungtynes 9 taškais iš eilės pradėjo „Juventus“ krepšininkai (9:0). Prabėgus beveik 4 minutėms pirmajame kėlinyje „Nevėžiui“ pirmuosius taškus pelnė Lukas Brazdauskis (9:2). Po Simo Buterlevičiaus tritaškio skirtumas išaugo iki dviženklio (12:2). Įpusėjus kėliniui svečiai turėjo 8 taškų deficitą (12:4). Thomasas Davisas pelnė 4 taškus paeiliui ir sumažino uteniškių persvarą iki 5 taškų (14:9). Likusias tris minutes taškus pelnė tik „Juventus“ ekipa ir prieš antrąjį ketvirtį susikrovė 16 taškų pranašumą – 25:9.

„Nevėžio“ krepšininkai per 6 minutes surengė spurtą net 2:15 ir priartėjo prie aikštės šeimininkų (27:24). Po ilgos pertraukos „Juventus“ komandai taškus pelnė Nikita Barinovas (29:24). Tačiau kitoje atakoje dviem taškais su pražanga atsakė Roderickas Camphoras (29:27). 4 taškus iš eilės pelnė uteniškiai ir padidino skirtumą iki 6 taškų (33:37). Prieš ilgąją petrauką „Juventus“ turėjo 8 taškų pranašumą – 37:29

Trečiojo kėlinio pradžioje abi komandos keitėsi sėkmingomis atakomis (42:34). Tada „Nevėžio“ krepšininkai pelnė 6 taškus iš eilės ir priartėjo prie aikštės šeimininkų (42:40). Tačiau tuomet iniciatyvą perėmė „Juventus“ ekipa atsakydama 9 taškais paeiliui, kurie leido padidinti persvarą iki 11 taškų (51:40). T.Davisas po asmeninės pražangos užsidirbo techninę pražangą ir baigė savo pasirodymą (51:43). S.Buterlevičius ir Andrius Aleksandrovas apsikeitė baudų metimais (54:45). Po trijų kėlinių – 56:45.

Ketvirtas kėlinys prasidėjo Ryčio Biliarto dviem taškais (58:47). Dvitaškį pataikė Saulius Kulvietis (58:47). Įpusėjus kėliniui „Nevėžis“ atsilikinėjo 10 taškų (65:55). 12 taškų persvarą atstatė Egidijus Dimša (67:55). „Juventus“ toliau po truputį tolo (71:58). Aikštės šeimininkai toliau išlaikė dviženklį skirtumą (76:62). Per likusią minutę „Nevėžiui“ stebuklo sukurti nepavyko ir pergalę šventė uteniškiai – 81:69.

„Juventus“: E. Dimša (11 atk. kam.) 15 tšk., E. Stanionis (6 atk. kam.) 13 tšk., S. Buterlevičius (9 atk. kam.) 12 tšk., R. Broadusas (10 rez. perd.) ir N. Barinovas po 11 tšk., A. Šikšnius 10 tšk., S. Kulvietis 9 tšk.

„Nevėžis“: R. Camphoras (10 rez. perd.) 18 tšk., M. Monroe (7 atk. kam.) 12 tšk., T. Davisas, J. Crawfordas (8 atk. kam.), L. Brazdauskis ir R. Biliartas po 8 tšk., A. Aleksandrovas 7 tšk.