J.Kazlauskas: Aikštelėje buvo daug kovos ir grubaus žaidimo (0)

53
Rytis Kazlauskas
2014 m. liepos 30 d. 21:30
Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia pasirengimą pasaulio čempionatui (pasaulio taurės turnyrui) Ispanijoje. Trečiadienį lietuviai Vilniaus „Siemens arenoje“ susitiko su Gruzijos komanda ir nugalėjo varžovus 81:54 (18:14, 15:12, 29:15, 19:13). Tai trečias mūsiškių draugiškas kontrolinis mačas iš keturiolikos numatytų.

Pirmadienį Lietuvos ekipa Panevėžyje sutriuškino tuo pačius gruzinus 82:51. Pirmose draugiškose rungtynėse šeštadienį (liepos 26 d.) Lietuvos rinktinė Šiauliuose nugalėjo Latviją 93:74.

Neseniai vykusiame tarptautiniame turnyre Gruzija 70:62 įveikė pasaulio taurės turnyre taip pat žaisiančius ukrainiečius, tačiau 66:83 pralaimėjo Kanadai ir 68:95 suklupo prieš šeimininkus slovėnus.

Lietuvos rinktinės sudėtyje nebuvo iš JAV kol kas dar negrįžusio Jono Valančiūno, traumą besigydančių Simo Jasaičio ir Žygimanto Janavičiaus bei Pauliaus Jankūno ir Jono Mačiulio.

Gruzinų gretose nebuvo Manučaro Markoišvilio ir Ricky Hickmano.

Lietuvos rinktinės pergalę trečiadienį paryškino Manto Kalniečio pralietas kraujas aikštėje. 4-ą min. M. Kalnietis susidūrė su Zaza Pačiulija ir prasikirto galvą. Tuoj pat M. Kalnietis buvo išvežtas į ligoninę susiūti prakirstos kaktos virš antakio. Kirstinė žaizda buvo apie 5 cm. Jis spėjo grįžti rungtynių pabaigai. Po mini operacijos prieš ketvirtą kėlinį įžaidėjas jau atsisėdo ant atsarginių žaidėjų suolelio šalia komandos draugų. M. Kalnietis užklijuota kakta šypsojosi, vadinasi, viskas jam turėtų būti gerai.

Per 4 min. M. Kalnietis taškų nepelnė, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė du kamuolius ir kartą suklydo.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai