Iki 10 dvikovos minutės rezultatas buvo lygus – 3:3, tačiau vėliau norvegės atitrūko, o pirmąjį kėlinį baigė 7 įvarčių skirtumu – 15:8. Antrajame kėlinyje komandas jau skyrė dviženklė įvarčių persvara.

Mūsų šalies ekipai Inesa Verbovik pelnė 6 įvarčius, Brigita Ivanauskaitė – 4, Erika Drulytė, Neringa Gudaitytė, Viktorija Nadzeikaitė ir Greta Rinkevičiūtė – po 2 įv

Priminsime, kad penktadienį lietuvaitės rezultatu 33:20 (14:10) įveikė Farerų salų rinktinę.

Sekmadienį 15 val. lietuvaičių laukia lemiama atrankos turnyro dvikova su čekėmis. Jei mūsų šalies rankininkės iškovos pergalę ar net sužais lygiosiomis, tada pelnys kelialapį į liepos mėnesį Ispanijoje vyksiantį U-19 Europos čempionatą.

„Reikia kautis, stengtis iš širdies ir daryti viską, kas įmanoma“, - ne kartą pabrėžė Lietuvos rinktinės vyr. trenerė Ala Senvaitienė.