J. Kvedaras – apie stadionus, karą su žiniasklaida ir I. Pankratjevo elgesį (12)

5083
INFO TV
2015 m. spalio 15 d. 15:13
Kol Lietuvos futbolo federacija (LFF) laukia UEFA jau pažadėtos baudos už neramumus rungtynėse su Anglija, LFF prezidentas Julius Kvedaras svaidosi žaibais. Federacijos galva apkaltino buvusius ir esamus šalies vadovus bei didžiųjų miestų merus dėl iš mirties taško nekrutančių stadionų statybų.

„UEFA pasakė, kad šitas stadionas neatitinka reikalavimų. Lietuvoje turi pagaliau suprasti, kad stadionas – garbės reikalas. Tai turėtų būti, pavyzdžiui, Vilniaus, Kauno merų rūpestis. Užsieniečiai, taip pat ir anglai, užduoda tą patį klausimą: tai kur jūsų meras, kodėl nėra stadiono? Aš jau 25 metus girdžiu, kad bus stadionas. Ko tik negirdėjau. Kubiliui reikėjo, kad būtų „Chelsea“ – anglai jau atvažiavo. Butkevičius žadėjo, kad iki 2014 metų pastatys. Bet kol kas nieko nematau“, – į politikus INFO TV laidoje pirštu baksnojo J. Kvedaras.

Kalbėdamas INFO TV eteryje apie nacionalinės komandos rezultatus, J. Kvedaras neigė, kad pats lemia sprendimus, ką pakviesti į rinktinę.

„Aš jums galiu pridėjęs ranką prie širdies pasakyti – nė vienas federacijos vadovų niekada nesikiša į tai, ką treneris kvies. Niekada nieko nesako“, – aiškino J. Kvedaras, nepatikslinęs, kodėl rinktinėje nežaidžia Marius Stankevičius, Žydrūnas Karčemarskas, Deividas Šemberas ar Saulius Mikoliūnas. LFF vadovas aiškino, kad pats į rinktinę kviestų tuos, „kurie yra geriausi ir tuo metu rungtyniauja klubuose, o ne trina suolus.“

INFO TV laidoje J. Kvedaras sulaukė ir klausimo apie rinktinės žaidėjų bei trenerio bendravimo manieras. Primename, kad vieni jų anksčiau įžeidinėjo garsų buvusį Lietuvos futbolininką Valdą Ivanauską ir kritišką nuomonę išreiškusį futbolo mėgėją, dizainerį Aleksandrą Pogrebnojų, kiti perėjo prie žiniasklaidos „auklėjimo“. Kulminacija buvo pasiekta, kuomet po dvikovos su anglais I. Pankratjevas nepanoro išklausyti žurnalistų klausimų oficialioje spaudos konferencijoje, o žaidėjai atsisakė bendrauti su žiniasklaida.

„Sakiau jiems: nesuprantu, ką, jūs norite, kad pralaimėjus jus girtų? Yra normali kritika, nepaisant jos, futbolininkai privalo kalbėti, bendrauti. Sakiau ir treneriui: tu turėjai pasakyti, kas tau išėjo, kas nepavyko, o ne paimti ir pabėgti. Nesame uždraudę nė vienam nei bendrauti, nei kalbėti“, – aiškino J. Kvedaras.

Daugiau

Rekomenduojame

Naujausi