01:00 2015 gruodžio mėn. 5 d.

Ekskursija po Vilnių su žalgiriečiais ir futbolo kamuoliu (0)

1071
INDIVA
2015 gruodžio mėn. 5 d. 01:00
Vasaros pabaigoje Vilniuje buvo daug futbolo. Pagrindinėse miesto gatvėse ir aikštėse kone kasdien buvo galima sutikti Lietuvos čempionus „Žalgiris“ žaidėjus bei kartu su jais pagainioti kamuolį prieš kamerą.

„Su žalgiriečiais susidraugavome dar filmuodami savo pirmąjį darbą „We are Happy from Vilnius“ ir šią gražią draugystę vainikavo naujasis mūsų video „Vilnius – Žaliai Baltas miestas“. Pirmajame klipe šokome, o šiame – žaidžiame futbolą. Norėjome turą po Vilnių paversti energingu ir netikėtu nuotykiu, tad sugalvojome, kad klipe Vilnių galėtų aprodyti futbolininkai“, – pasakoja kūrybinės grupės INDIVA vadovas Matas Oželis.

Ieškantys gali atrasti tūkstančius Vilniaus veidų ir čia yra smagu. Vilnius - tai svajingai nuo Neries krantinės kylantys oro balionai, kvapą gniaužiančios senamiesčio panoramos, kur šalia UNESCO saugomo architektūrinio paveldo dygsta modernūs stikliniai milžinai, kuriasi tarptautinės kompanijos, o miestas yra atviras netikėčiausioms idėjoms bei kupinas žmonių šypsenų ir, aišku, futbolo.

Vaizdo klipo pavadinimas „Vilnius – Žaliai Baltas miestas“ pasirinktas ne tik dėl futbolo klubo žaidėjų vilkimos aprangos spalvos. Vilnius yra viena žaliausių Europos sostinių, kartu jis ir baltas – kaip Trys kryžiai, Katedra ar Baltasis tiltas.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai