Tokiu būdu Gonzagos ekipa užsitikrino vietą tarp 68-ių pajėgiausių NCAA sezono komandų, kurios kausis dėl NCAA titulo. Jas į poras suskirstys burtai.

Iki rungtynių pabaigos likus žaisti 3 minutes komandas teskyrė trys taškai (70:67), bet tuomet „Buldogai“ spurtavo 13:5 ir po dviejų taiklių D. Sabonio baudos metimų jau turėjo pergalę savo rankose – 83:72.

Iš viso D. Sabonis šiame mače per 37 min. pelnė 15 taškų (6/8 dvitaškiai, 3/4 baudos), atkovojo 8 kamuolius ir prasižengė 3 kartus. Lietuvis vien per pirmą susitikimo pusę surinko 12 taškų. Po pertraukos jam buvo prakirsta nosis, tačiau tai jaunojo Sabonio nesustabdė ir jis kartu su „Buldogais“ žengė į „Kovo beprotybę“, kurios nėra praleidę nuo pat 1998-tųjų.