Rungtynes baudų metimais pradėjo Julius Jucikas (2:0). Nors du taškus pelnė Gintaras Staniulis, tačiau taškais ir vėl atsakė J.Jucikas (6:2). Įpusėjus kėliniui „Šiauliai“ jau buvo nutolę 7 taškais (13:6). JJuciko vedini šiauliečiai padidino persvarą iki 11 taškų (17:6). Per likusias keletą minučių „Prienams“ nepavyko sumažinti skirtumo ir po pirmojo kėlinio aikštelės šeimininkai pirmavo 28:14.

Antrąjį ėlinį keturiais taškais iš eilės pradėjo Arnas Labuckas (28:18). Nors Paulius Vaitiekūnas „Šiaulių“ pranašumą sumažino iki 10 taškų, tačiau iš karto tolimu metimu atsakė Ryanas Olanderis (33:20). Komandos toliau keitėsi sėkmingomis atakomis ir šiauliečių persvara nemažėjo (40:30). Po dviejų kėlinių aikštės šeimininkai turėjo 14 taškų pranašumą – 48:34.

Trečiasis kėlinys prasidėjo 7 iš eilės „Šiaulių“ taškais, kurie leido padidinti pranašumą iki 21 taško (55:34). Prabėgus truputį daugiau nei 3 minutėms pirmuosius taškus kėlinyje pagaliau pelnė ir „Prienai“ (57:36). Įpusėjus kėliniui komandas skyrė 27 taškai (67:40). Kajus Okmanas tolimu metimu sumažino prieniškių deficitą iki 20 (67:47), tačiau skirtumas po trijų ketvirčių buvo daugiau nei užtikrintas – 75:49.

Nors ketvirtąjį kėlinį tolimu metimu pradėjo Karolis Babkauskas, tačiau į tai dviem tritaškiais iš eilės atsakė Domantas Šeškus (78:55). Bet Likusios minutės tebuvo formalumas ir šiauliečiai iškovojo pergalę 31 taško – 92:61.

„Šiauliai“: Julius Jucikas 16 tšk. (4 at. kam.), Vytautas Šulskis 14 tšk. (4 at. kam.), Raynas Olanderis 12 tšk., Rokas Giedraitis 10 tšk., Tyleris Olanderis 9 tšk. (7 atk. kam.).

„Prienai“: Arnas Labuckas 14 tšk. (10 at. kam., 4 rez. perd.), Dominykas Milka 12 tšk., Domantas Šeškus 11 tšk. (4 rez. perd.), Vidmantas Sragauskis 9 tšk.