A. Sabonis: darysime viską, kad išgelbėtume nuo armijos (305)

Martynas Lapinskas, Rinatas Chairulinas, DELFI TV
2015 m. vasario 26 d. 14:38
Kontrolinių rungtynių maratonas – trumpesnis nei pernai, o varžovai – tie, su kuriais pavyko susitarti. Dėliojant Lietuvos krepšinio rinktinės pasiruošimo Europos čempionatui planus išsipildė ne visi trenerio Jono Kazlausko norai.

Ketvirtadienį šios vasaros draugiškų rungtynių tvarkaraštį pristatęs nacionalinės komandos vairininkas neslėpė, kad lietuvių oponentais vylėsi matyti tokiais elitines ekipas kaip Ispanija ar Prancūzija, bet susitarti su šių šalių federacijomis nepavyko.

Vietoje to Lietuvos rinktinės laukia susitikimai su Australija, Suomija, Austrija, Turkija, Makedonija, Kroatija, Olandija ir Graikija.

„Ispanai vis dar neturi vyriausiojo trenerio, todėl negali dėliotis savo pasiruošimo grafiko, prancūzai nori žaisti namuose, nes ir pirmenybės vyks Prancūzijoje. Bet aš negalvoju, kad Kroatija ar Graikija yra silpni varžovai. Ta pati Suomija pastaraisiais metais visus stebina, Australija mus įveikė pasaulio čempionate“, – vertino J. Kazlauskas.

Paklaustas, ar LKF yra parengusi veiksmų planą, jei kuris nors iš krepšininkų būtų pakviestas atlikti privalomosios karinės tarnybos, prezidentas Arvydas Sabonis atsakė lakoniškai.

„Nejaugi mes jį turėsime nuvesti? Darysime viską, kad išgelbėtume nuo armijos", - sakė A. Sabonis.

„Ir apsaugotume šalį", - pridūrė Jonas Kazlauskas.

Daugiau

Rekomenduojame

Naujausi