Atkarpa 13:2 rungtynes pradėję šeimininkai pirmojoje rungtynių dalyje dominavo ir turėjo stabilią dviženklę persvarą.

Po didžiosios pertraukos jaunieji kauniečiai dar labiau įsisiautėjo ir įgijo net 21 taško pranašumą (59:38). Vis dėlto, „Rasai“ pademonstravo charakterį ir 9 minučių atkarpą sužaidė 26:7 bei išlygino rezultatą.

Prasidėjus paskutinei susitikimo minutei Raseinių ekipa po Giedriaus Kurtinaičio baudų metimų turėjo minimalų pranašumą, tačiau rezultatą „Žalgirio“ dublerių naudai persvėrė Martyno Varno dvitaškis (74:73).

„Rasams“ suregzti sėkmingos lemiamos atakos nepavyko, o šeimininkai savo pergalę įtvirtino baudų metimais.

„Žalgiris-2“: Martynas Echodas 17 (12 atk. kam.), Paulius Valinskas 13, Regimantas Miniotas 11, Martynas Varnas 9.

„Rasai“: Valdemaras Savostjanovas ir Giedrius Kurtinaitis po 17, Karolis Guščikas 15 (11 atk. kam.), Darius Gricius 11.