Tarantino atskleidė Polanskiui nepasakojęs apie savo naujausią filmą (0)

1123
REUTERS
2019 m. gegužės 24 d. 15:16
Režisierius Quentinas Tarantino trečiadienį, gegužės 22 dieną, prisipažino iš anksto nepasakojęs savo kolegai Romanui Polanskiui apie savo naujausią darbą, kuriame vaizduojami įvykiai prieš 1969 metų tragediją, kai buvo žiauriai nužudyta besilaukianti tuometinė jo sutuoktinė Shaton Tate.

Naujausiame Q. Tarantino filme „Once Upon a Time in Hollywood“ („Kartą Holivude“) – odėje šlovingai Holivudo praeičiai – aktorių Ricką Daltoną vaidina charizmatiškasis Leonardo DiCaprio. Juostoje R. Daltonas susiduria su karjeros iššūkiais, o gyvena greta R. Polanski ir Sh. Tate, kurios vaidmuo atiteko Margot Robbie.

Kanuose filmas debiutavo antradienio vakarą. Kritikai juostą įvertino itin palankiai, negailėjo pagyrų filmo humorui ir netikėtiems siužeto vingiams bei puikiai perteiktai to meto Holivudo atmosferai. Per spaudos konferenciją trečiadienį paklaustas, ar su R. Polanskiu kalbėjosi apie savą įvykių interpretaciją, Q. Tarantino atsakė neigiamai.

Aštuntą mėnesį besilaukianti 26 metų Sh. Tate kartu su dar keturiais savo bičiuliais buvo nužudyta 1969 metų rugpjūtį savo namuose Los Andžele. Nusikaltimą įvykdė Charleso Mansono vadovaujamo kulto nariai.

Tuo metu R. Polanskis darbo reikalais buvo išvykęs į Europą. Q. Tarantino, kuris prieš premjerą žiūrovų paprašė neatskleisti filmo turinio, savo naujausiame darbe šaiposi iš kičinių kino pramonės momentų, atiduoda duoklę vadinamiesiems „spagečių vesternams“ ir kovos menų žvaigždėms, analizuoja aktoriaus profesijos iššūkius.

Q. Tarantino darbas „Kartą Holivude“ pretenduoja į šių metų Auksinę palmės šakelę. Lygiai prieš 25 metus šį prestižinį apdovanojimą pelnė kultinis filmas „Bulvarinis skaitalas“.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai