Šešerių metų didžėjus į savo koncertus sutraukia minias žmonių (0)

REUTERS
2019 m. balandžio 14 d. 08:45
Šeštadienio popietė, Pietų Afrikos mieste Johanesburge jauniausias šalyje didžėjus ruošiasi linksminti žmones koncerte po atviru dangumi.

Oratilwe Hlongwane, arba DJ Arch jaunesnysis, mėgsta groti house stiliaus muziką gerbėjams, dažnai groja beveik vien vaikų auditorijoms.

Šešerių metų berniukas miksuoja muziką nuo kūdikystės, jį dažnai samdo groti įvairiuose renginiuose, net ir festivaliuose, privačiuose šou, įmonių vakarėliuose.

DJ Arch kelionė į muzikos pasaulį prasidėjo, kai jam buvo vos aštuoni mėnesiai. Jo tėvas Glenas Hlongwane, kuris yra gimnastikos mokytojas, o laisvalaikiu mėgsta miksuoti muziką, nupirko vaikui „iPad“ planšetinį kompiuterį edukaciniams žaidimas. Jis pastebėjo, kad sūnų labiau domina didžėjaus įranga.

Gana greitai berniukas ėmė groti už didžėjaus pulto. DJ Arch 2015 m. laimėjo konkursą „Pietų Afrikos talentai“ („South Africa‘s Got Talent“). Jis buvo vienintelis konkurse dalyvavęs trimetis, ir tai jį išgarsino.

DJ Arch dalyvavo ir šou „America‘s Got Talent: The Champions“, kurį rodė šių metų sausį. Į šou suvažiavo laimėtojai iš viso pasaulio laidų, jie rungėsi dėl prizo.
Antros klasės mokinys, jauniausias pasaulyje didžėjus, nepateko į aukštesnį konkurso etapą, bet jis daro karjerą kitur – groja radijo laidose, įvairiose renginiuose, yra patekęs į Gineso rekordu knygą kaip jauniausias didžėjus, pelnęs įvairių padovanojimų.

DJ Arch jau grojo ir užsienio šalyse – Botsvanoje, Ispanijoje, Saudo Arabijoje, jam pateikė ne vieną paramos pasiūlymą. Jis – jauniausias didžėjų programos „Algoriddim“, naudojamos su „iPhone“ telefonais ir „iPad“ kompiuteriais, ambasadorius.

Rekomenduojame

Naujausi