Rolandą Mackevičių nustebino kainos mokyklos valgykloje: niekas nesikeičia (0)

14034
Kristina Ciparytė, Robertas Narmontas, Rinatas Chairulinas | www.DELFI.lt
2018 m. kovo 13 d. 14:21
„Radistas" Rolandas Mackevičius vienai dienai grįžo į mokyklą ir sudalyvavo geografijos pamokoje.

„Geografija, istorija, aišku, fizinis yra tos pamokos, kurios visiems visada patiko", — kodėl pasirinko būtent geografijos pamoką, aiškino R. Mackevičius.

Pati nemėgstamiausia pamoka mokykloje, sako Rolandas, buvo chemija. „Pati baisiausia pamoka, kurią man yra tekę patirti, tai yra chemijos pamoka. Mes turėjom nuostabią mokytoją, ji buvo profė ir ją erzindavo netikslūs atsakymai. Nes chemijoje negali būti netikslių sprendimų", — prisimena žinomas vyras.

Savo viešnagę Vilniaus Šv. Kristoforo progimnazijoje radistas pradėjo nuo valgyklos.

„Man sekėsi mokykloje vidutiniškai, niekada nebuvau labai geras mokinys, buvau tas, kuris mokėjo suktis, labai mylėjo pertraukas ir leisti laiką valgykloje", — pasakojo R. Mackevičius.

Vienai dienai į mokyklą grįžusį Rolandą valgykloje nustebino kainos - vos už 10 centų nusipirkęs arbatos radistas kvatojo: „Niekas nesikeičia. Vienas prie vieno!"

R. Mackevičius visus mokinius jau kovo 15 dieną kviečia DELFI Gyvai stebėti „Geriausią ever pamokų dieną", kuri vyks Kaune, Žalgirio arenoje.

Lietuvoje ir pasaulyje savo sričių lyderiais laikomi žmonės susivienijo tam, kad šalies moksleiviams parodytų, kaip atrodo pati geriausia pamokų diena. O per pertraukas visus mokinius linksmins radistai Rolandas ir Jonas.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai