Premjera: „Lemon Joy“ pristato naują vaizdo klipą „Be atšvaitų“ (0)

2782
2016 m. lapkričio 23 d. 10:18
Su nauju albumu „Willkommen“ praėjusią savaitę sugrįžusi grupė „Lemon Joy“ šiandien pristato pirmą po pusšeštų metų pertraukos vaizdo klipą, kurį nufilmavo naujausiam savo radijo singlui „Be atšvaitų“. „Jame yra daugiausia scenarijaus iš visų mūsų vaizdo klipų“, — teigė „Lemon Joy“ lyderis Igoris Kofas.

„Be atšvaitų“ yra pirmasis „Lemon Joy“ vaizdo klipas nuo 2011 metų „Kažkada“. Tiesa, šiemet grupė nufilmavo koncertinį klipą dainai „Tik iškart, tik stipriau“, kuri taip pat skamba albume „Willkommen“.

Naujausią „lemonų“ vaizdo klipą „Be atšvaitų“ sukūrė režisierius Danielius Buckus. „Jei jums pasirodys, kad vaizdas neatitinka garso, toks ir buvo tikslas. Daina yra apie meilę, klipas irgi apie meilę, tik ne apie pačią gražiausią jos pusę. Norėjosi griauti klišę, asocijuojamą su meile“, — sakė režisierius.

„Šis vaizdo klipas yra apie euforiją, polėkį ir pavojų, apie šviesų jausmą iš tamsaus rakurso. Bet kam gi pasakoti, kai geriau pamatyti patiems“, — kaip visuomet lakoniškas Igoris Kofas.

Jau paskelbę albumo „Willkommen“ pristatymo koncertą vasario 15 dieną Vilniaus koncertų salėje „Compensa“, „Lemon Joy“ šiandien praneša ir daugiau koncertų turo „Willkommen“ datų. Vasario 25 dieną grupė koncertuos Klaipėdoje, „Klaipėdos koncertų salėje“, kovo 3 dieną — Kaune „Renginių oazėje“ ir kovo 10 dieną — Šiauliuose, koncertų salėje „Saulė“. Šiuose koncertuose grupė atliks savo didžiausius hitus ir mylimiausius naujus kūrinius. Bilietais į Vilniaus ir Šiaulių koncertus jau prekiauja „Bilietų pasaulis“. Į Kauno ir Klaipėdos koncertus prekyba bilietais startuos artimiausiu metu „Bilietai.lt“.

Daugiau

Naujausi