Po 22 metų pertraukos A. Mamontovas išleidžia vinilinę plokštelę (0)

1518
Penki TV
2016 m. vasario 22 d. 17:14
Andrius Mamontovas ketina nudžiuginti vinilinio muzikos skambesio mylėtojus. Jau šį savaitgalį, vasario 25 – 28 dienomis, Vilniaus knygų mugėje įsikursiančioje „Muzikos salėje“ jis pristatys naujausio savo albumo „Degančios akys“ vinilinę plokštelę.

„Muzikos salėje pernai buvau tik užėjęs pasižiūrėti, kaip tai atrodo, ir buvau nustebintas, koks buvo apsilankiusių žmonių interesas. Kitas dalykas - labai smagu pamatyti muzikos pasaulio žmones. Tai ne kažkoks koncertas, čia turi laiko pas kiekvieną apsilankyti stende, pažiūrėti, kas ką pristato, pabendrauti, su kai kuriais susipažinti. Liko labai geras įspūdis, - kalba A. Mamontovas, - tad šiemet pagalvojau, kad ir aš noriu būti dalyvis. Tokių renginių Lietuvos muzikos pasaulyje labai trūksta.“

Paskutinį kartą vinilo plokštelę dar su grupe „Fojė“ A. Mamontovas išleido prieš 22 metus - 1994 metais. Kaip teigia atlikėjas, plokštelė turi nostalgišką jausmą seniems laikams.

„Plokštelę jau išbandžiau, ji puikiai skamba. Lietuvos muzikos mylėtojams, kurie „serga ta liga“ - klauso muzikos iš vinilo plokštelių, tai yra dar vienas įrašas į jų kolekciją“, - sako A. Mamontovas.

Andriaus Mamontovo gyvas pasirodymas ir albumo „Degančios akys“ pristatymas - vasario 27 dieną „Muzikos salėje“, Tarptautinėje Vilniaus knygų mugėje.

„Litexpo“ pagrindinių rūmų didžiojoje salėje savo stendus įrengs per pusė šimto muzikos leidėjų ir koncertų organizatorių. Juose savo įrašus ir veiklą pristatys daugiau nei 200 Lietuvos muzikos atlikėjų. Per keturias dienas įvyks per 40 gyvų pasirodymų, pristatančių naujausius pastarųjų metų muzikinius darbus. Po vienu stogu susirinkę įvairių muzikos žanrų kūrėjai surengs šimtus susitikimų su lankytojais be scenos barjero.

Projektą „Muzikos salė“ organizuoja Lietuvos gretutinių teisių asociacija AGATA. Projektas iš dalies finansuojamas LR Kultūros ministerijos Kūrybinės veiklos, autorių teisių ir gretutinių teisių apsaugos programos lėšomis.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai