Pasaulio futbolo čempionato rungtynių laukiantis Kaliningradas reklamuoja savo paplūdimius (16)

12366
REUTERS
2018 m. birželio 11 d. 12:58
Labiausiai į Vakarus nutolęs Rusijos kraštas – Kaliningrado sritis – rengiasi 2018 metų pasaulio futbolo čempionatui. Tikimasi ten sulaukti nemenko futbolo gerbėjų iš viso pasaulio antplūdžio.

Jantarnas – nedidelis miestelis Kaliningrado regione giriasi turįs geriausią paplūdimį visoje Rusijoje. Nors vandens temperatūra birželį dar pakankamai žema (apie 16 laipsnių), paplūdimio kokybei tai įtakos neturi: šiais metais jam Aplinkosaugos švietimo fondas (FEE) skyrė prestižinį Mėlynosios bangos įvertinimą.

Tai, kad pavyko atitikti itin griežtus fondo reikalavimus – pakankama priežastis vietiniams vaikščioti užrietus nosį.

Per interviu „Reuters“ Jantarno rajono administracijos vadovas Aleksejus Zalivackis pabrėžė, kad šis paplūdimys – pats geriausias visoje Rusijoje, ir akcentavo, kiek daug ir sunkiai teko dirbti, kol buvo pelnytas šis įvertinimas.

Jantarno paplūdimys teisę išdidžiai išsikelti mėlynąją vėliavą pirmą kartą pelnė 2016 metais. 2017 metais taip pat buvo įvertintas ir vienas Sočio regiono paplūdimys.

Aplinkosaugos švietimo fondo reikalavimai paplūdimiams susiję ne tik su jų sauga bendrąja prasme ir vandens kokybe, bet ir reikiamu dėmesio aplinkosaugai. Beveik tris dešimtmečius daugiausia Mėlynosios bangos statusu įvertintų paplūdimių turi Ispanija.

Daugiau
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Naujausi