Niujorko parduotuvėse jau apsigyveno švenčių dvasia (0)

1452
REUTERS
2018 m. gruodžio 4 d. 15:18
Garsiausių Niujorko universalinių parduotuvių vitrinose jau įsikūrė kalėdinė dvasia. Vienos prekybos vietos rinkosi tradicinius laiko patikrintus sprendimus, o kitos nepabūdo rinktis drąsesnių dekoro iššūkių.
Šiais metais „Macy‘s“ pasirinkta kalėdinė tema skamba taip – „Patikėkite dovanojimo stebuklu“. Parduotuvės vitrinose gausu interaktyvių sprendimų bei pristatomas naujas personažas – linksmas sniego žmogeliukas Sunny. „Bloomingdale“ šiais metais savo kūrybines jėgas suvienijo su kino kompanija „Universal Pictures“, ir savo vitrinose įkurdino patį žaliąjį Grinčą.

Po beveik 81 metus trukusios istorijos „Lord and Taylor“ šiais metais pristato jau paskutines kalėdines vitrinas. Animaciniai sprendimai kviečia smalsuolius leistis prisiminimų keliais ir dar kartą apžiūrėti ankstesnių metų vitrinų puošybą. Pagrindinis parduotuvės pastatas Penktojoje aveniu buvo parduotas ir netrukus bus uždarytas.

„Prisidėkite prie pokyčių“ ir „Pokyčiai svarbūs“ – žinutės, kurias šiais metais visiems, laukiantiems Kalėdų ir Naujųjų, siunčia „Barney‘s“ iš Niujorko. Prabangios prekių parduotuvė ragina pirkėjus prieš šventes nepamiršti tų, kuriems reikia pagalbos. „Saks“ šiais metais bendradarbiauja su „Broadway Cares/Equity Fights AIDS“ ir pristato temą – „Svajonių teatras“.

Juvelyriniais dirbiniais prekiaujantis „Tiffany & Co.“ šiais metais vadovaujasi itin asmenišku šūkiu – „Tiffany“ sukurtos Kalėdos“. Kiekvienas langas – reveransas buvusiam „Tiffany“ kūrybos vadovui ir vitrinų dekoratoriui Gene‘ ui Moore‘ui.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai