Los Andžele išdalinti „Grammy“: Billie Eilish triumfas (0)

4120
REUTERS
2020 m. sausio 27 d. 12:20
Los Andžele naktį iš sekmadienio į pirmadienį (Lietuvos laiku) vyko svarbiausias muzikinio pasaulio įvykis – prestižiniai, jau 62-ieji, „Grammy“ apdovanojimai.

Renginio metu daugiausiai kartų į sceną lipo Billie Eilish, jai atiteko statulėlės svarbiausiose kategorijose - už Metų įrašą, Metų albumą, Metų dainą, taip pat ji tapo geriausiu Metų scenos naujoku. Iš viso ji šventinį vakarą gavo šešis apdovanojimus, o į sceną jų atsiimti lipo su savo broliu Finneas, kuris prodiusuoja jos muziką. Beje, pastarasis buvo paskelbtas Metų prodiuseriu ir taip pat pelnė apdovanojimą.

Daugiausiai nominacijų paminėta Lizzo namo išvyko su trimis gramofonais, pelnytais už geriausią popmuzikos solo pasirodymą, geriausią R&B pasirodymą bei geriausią Urban Contemporary stiliaus albumą.

Renginį vedė Alicia Keys. Ceremonijos pradžioje jautriai prisimintas ir pagerbtas renginio dieną žuvęs krepšininkas Kobe Bryantas.

Taip pat vakaro metu pagerbti ir kiti Anapilin iškeliavę garsūs atlikėjai - Prince'as, Nipsey Hussle.

Ceremonijoje buvo galima pamatyti roko titanus „Aerosmith“, kurie atsiėmė apdovanojimą „Metų persona“ už muzikinę bei filantropinę grupės veiklą. Scenoje jie atliko garsiausių savo dainų rinkinį, o prie rokerių prisijungė „Run DMC“. Muzikantai kartu atliko 1986 metų hitą „Walk This Way“.

Scenoje pasirodymus surengė gausybė ryškiausių žvaigždžių, tarp kurių buvo Ariana Grande, Billie Eilish, „Jonas Brothers“, Lizzo ir Ispanijos diva Rosalia. Po pertraukos, kuomet gydėsi priklausomybę narkotinėms medžiagoms, jautrų pasirodymą surengė Demi Lovato.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai