Legendinis Alfonsas Penikas – atvirai apie meilės istorijas, skandalus ir didžiausias gyvenimo klaidas (25)

28070
2018 m. balandžio 21 d. 14:04
Pastaruoju metu apie žinomą muzikantą bei vaikų grupės „Pop-šou“ vadovą Alfonsą Peniką buvo žinoma nedaug. Žiniasklaidoje tik pasirodydavo keletas skandalingų žinučių ar nuotraukų, kuriose jis laiką leidžia su vis kita žavia mergina. Tačiau apsilankius atlikėjo antraisiais namais tapusioje studijoje išvydome jį visiškai pasikeitusį ir kuriantį grandiozinius planus. „Daug laiko ir pinigų išvaisčiau, bet vesiu tik kai jau nebebus veiklos, o kol kas gyvenu nauju planu“, – vos tik pasisveikinęs sako DELFI pašnekovas.

Anksčiau galėjęs sau leisti dirbti tik tuomet kai pats to užsimano, po miestą važinėtis su asmeniniu vairuotoju tapusiu taksistu ir mėgavęsis šlove šiandien A. Penikas sako turintis dėl ko gailėtis ir vadina save niekada nebręstančiu vaikigaliu.

„Turiu daug sumanymų. Neseniai ir dainą „Aldona“ įrašiau. Noriu ir pats toliau dainuoti, kurti kaip atlikėjas, ir konkursą vaikams organizuoti, atsigriebti už visus tuos metus, bet tam Dievulis turėtų dar pusantro gyvenimo dovanoti. Man be galo gaila to prarasto laiko. Buvau mylimas tėvų ir turbūt esu tas vėlyvo brendimo kūdikis, vaikigalis. Viskas mano gyvenime ateina vėlai ir mąstymas toks", - pasakojo atlikėjas.

Visą interviu skaitykite čia.

Daugiau
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Naujausi