Laisvės alėjoje skambėjo Kauno simfoninio orkestro muzika (4)

1865
Rafael Achmedov
2014 m. rugsėjo 29 d. 14:18
Kauno miesto simfoninis orkestras originaliai pradeda jubiliejinį 10-ąjį sezoną. Pirmadienio vidurdienį muzikantai Laisvės alėjoje surengė flashmob'o akciją. Daugelio orkestrų pasaulyje pamėgtas netradicinis prisistatymo būdas pirmą kartą išbandytas ir Kaune.

Taip pat orkestras pristatė grafinę instaliaciją - orkestro sceną prie miesto savivaldybės. Daugeliui miestiečių, orkestro klausytojų, orkestras siejasi su tam tikra mistika, paslaptimi, elitinio meno elementu. Retas klausytojas stovėjo prieš scenoje išsidėsčiusiį orkestrą, o juolabiau dirigento ar kurio nors instrumento vietoje.

Grafinė instaliacija Laisvės alėjoje, Kauno miesto širdyje, atspindi orkestro sceną, kuri atitinka realų orkestro išsidėstymą scenoje ir pagal instrumentų grupes ir dydį. Kiekvienas miestietis ar svečias galės pasivaikščioti po „koncertų salę“, pajusti atstumus, įsiamžinti. Kartu tai primins, kad didžiausias miesto kolektyvas mini svarbią sukaktį ir kviečia naujus klausytojus į koncertus, išgirsti ir patirti muziką.

Daugiau

Rekomenduojame

Naujausi