Kvapą gniaužianti aktorės Blake Lively suknelės transformacija (0)

6634
REUTERS
2022 m. gegužės 4 d. 10:41
Aktorė Blake Lively žino, kaip atkreipti į save dėmesį įeinant. Kasmetinėje „Met Gala“ šventėje išsiskirti iš minios nėra lengva, tačiau šįkart renginyje žvaigždė visų dėmesį patraukė dėl dramatiškos suknelės transformacijos ant raudonojo kilimo.

Dėl šių metų oficialios temos „Amerikoje: mados antologija“ ir „Gilded Glamour“ aprangos kodo Lively, kuri buvo viena iš vakaro vedėjų, pasirinko dirbti su vienu iš savo raudonojo kilimo prekės ženklų, Atelier Versace, kurio kūryba įkvėpta Niujorko.

Žurnale „Harper's Bazaar“ aprašoma, kaip iš pradžių žvaigždė žengė ikoniniais „Met“ muziejaus laiptais, vilkėdama spindinčią rožinio aukso suknelę su ekstravagantišku lankeliu. Suknia buvo įkvėpta sudėtingos Manheteno architektūros, o lankeliu buvo pagerbtas žymiausias Niujorko pastatas „Empire State Building“.

Tada sijono kaspinas buvo atrištas ir atsiskleidė kaskadinis mėlynas šifonas – naujas suknelės viršus. Jo dizainą įkvėpė Niujorko Centrinės stoties žvaigždyno dekoras. Aktorė taip pat nusimovė rožinės spalvos pirštines, po kuriomis buvo deranti mėlyna pora. Tuo tarpu jos septynių smaigalių karūna – lankelis – simbolizavo Laisvės statulą, kuri turi septynis spindulius.

„Užuot ieškojusi madingų idėjų suknelei aš pažvelgiau į Niujorko architektūrą ir klasikinius pastatus“, – paaiškino Lively. Digital Matter icon Žinoma, aktorė nėra pirmoji, kuri ant „Met Gala“ raudonojo kilimo išgyvena teatro transformacijos akimirką, tačiau ši buvo išties įspūdinga.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai