Kuprinėje telpanti V. Bareikio muzikos įrašų kolekcija (1)

2431
Martynas Lapinskas, Robertas Narmontas Delfi.TV
2016 m. vasario 19 d. 10:16
Trečiąjį solinį albumą „Klausimai" išleidęs muzikantas, aktorius ir režisierius Vidas Bareikis nėra iš tų melomanų, kurie kolekcionuoja muzikos įrašus. Kaip sako pats menininkas, jam užtektų kuprinės, kurioje tilptų daugiausiai įtakos turėję ir vis dar magišką poveikį turintys albumai.

Kuprinėje vietos atsirastų Amy Winehouse, Tomo Waitso, Jacko White'o, „Pink Floyd", „Radiohead" ir kitų grupių bei atlikėjų kūrybai. Rūdninkų knygyne muzikantas mielai pademonstravo savo mėgiamas vinilines plokšteles ir atskleidė savo meilę jiems.

Vasario 25 – 28 dienomis vyksiančioje Tarptautinėje Vilniaus knygų mugėje Vidas Bareikis pristatys albumą „Klausimai“.

Vilniaus knygų mugės muzikinėje erdvėje lankytojai galės betarpiškai susitikti su atlikėjais, bendrauti, įsigyti naujausius jų albumus, gauti autografus ar drauge įsiamžinti nuotraukoje. „Muzikos salėje“ savo stendus įrengs per pusė šimto muzikos leidėjų ir koncertų organizatorių. Juose savo veiklą pristatys daugiau nei 200 atlikėjų. Per keturias dienas „Muzikos salėje“ įvyks daugiau nei 40 muzikinių pasirodymų.

Projektą „Muzikos salė“ organizuoja Lietuvos gretutinių teisių asociacija AGATA. Projektas iš dalies finansuojamas LR Kultūros ministerijos Kūrybinės veiklos, autorių teisių ir gretutinių teisių apsaugos programos lėšomis.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai