Itin jausmingas Cooperio ir Lady Gagos pasirodymas scenoje paskatino gandus, kad juos sieja ne tik vaidmenys filme (9)

36356
REUTERS
2019 m. vasario 26 d. 17:12
Filmo „A Star is Born“ aktoriai Bradley Cooperis ir Lady Gaga į kasmetinius „Oskarų“ teikimo apdovanojimus atvyko atskirai, tačiau netrukus jiedu susitiko priekinėje renginio eilėje, iš kur stebėjo visą ceremoniją.

Tarp jausmingo dueto, tarsi norėdama išardyti bet kokią galimą romantišką aurą, atsisėdo Bradley mylimoji Irina Shayk. Daugelis internautų teigė, kad tokią taktiką Irina pasirinko ne atsitiktinai, mat jau kurį laiką sklando kalbos, kad įsimylėjėlius kine vaidinę aktoriai vienas kitam neabejingi ir realybėje.

Cooperis ir Shayk gandus apie romantišką draugystę pakurstė 2015-aisiais metais, o po dvejų metų susilaukė dukros. Pora apie savo asmeninį gyvenimą neatvirauja, o šių metų „Oskaruose“ įvyko pirmasis jųdviejų kaip poros debiutas.

O štai Lady Gaga šiltus jausmus nuo 2017-ųjų skyrė talentų agentui Christianui Carino. Pora buvo paskelbusi apie sužadėtuves, tačiau jiedu visai neseniai pranešė, kad jie jas atšaukė. Būtent dėl šio fakto dalis filmo „A Star is Born“ gerbėjų pradėjo tikėtis, kad Lady Gagą ir Bradley sieja ne tik paprasta draugystė.

Peno kalboms davė ir itin jausmingas B. Cooperio ir Lady Gagos pasirodymas scenoje. „Shallow“ dainą „Oskarų“ apdovanojimuose užtraukę artistai žiūrovus užhipnotizavo savo trauka vienas kitam – kai kurie internautai juokavo, kad po tokio intymaus pasirodymo Irina, ko gero, su vyru namuose turės rimtą pokalbį.

Šia tema pasisakė ir dainininkė Mel B, kuri teigė, kad jai gaila Bradley širdies draugės. Anot jos, neseniai išsiskyrusi Lady Gaga pažeidė „moteriškąjį protokolą“, leisdama savo jausmams prasiveržti prieš pat Irinos akis.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai