Delfi premjera. Rūta Loop pristato per saviizoliacijos 41-ą dieną gimusią dainą (5)

29097
2021 vasario mėn. 19 d. 11:45
Rūta Žibaitytė, geriau žinoma kaip atlikėja Rūta Loop, po ilgesnės pertraukos pristato atvirą ir intymią dainą „Tu ne viena“.

Atlikėja buvo viena pirmųjų, patekusių į COVID-19 pandemijos gniaužtus ir savo kailiu patyrusi, ką reiškia būti atskirtai nuo pasaulio, – užsidariusi namuose ji praleido 41 dieną. Per tą laiką ir gimė naujasis kūrinys, kurį dainininkė pristatys laidoje Delfi premjera jau šį penktadienį, 11:45 val.

„Žinot, nemeluosiu, o ir daina kalba pati už save – buvo sunku. Vienas iš dalykų, kuriuos supratau saviizoliacijos metu, tas, jog tikrai labai myliu žmones ir man be jų sunku. Sunku vienai. Pirmosiomis dienomis pagalvojau, kad tai ženklas, jog turiu sustoti, truputį nurimti ir tiesiog pasimėgauti gera knyga, kūryba, skaniais patiekalais ir filmų vakarais. Tačiau po kokios 10-os dienos pasidarė taip ankšta, sienos tarsi traukėsi, ir nors balkono durys buvo plačiai atvertos, trūko oro. Skamba gana pompastiškai, žinau, bet jausmai, kurie veržėsi tuo metu, buvo kone sudvigubėję. Žinoma, nėra to blogo, kas neišeitų į gera. Džiaugiuosi, kad esu kūrėja, kad šis sudėtingas laikotarpis atnešė man ne vieną dainą, tačiau visomis liūdnomis dainomis, gimusiomis tuo metu, aš dalintis nenoriu. Nenoriu, kad būtų tik liūdna, nenoriu tapti liūdnų baladžių atlikėja, tačiau privalau išleisti bent vieną, kurioje sutilptų visas skausmas ir patirtis. Aš turiu paleisti viską, kas susikaupė, ir eiti toliau,“ – skaudžiais išgyvenimais dalijasi Rūta.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai