Delfi premjera: Marijonas Mikutavičius ir Ieva Narkutė - apie bendrą dainą ir laukiančius pasirodymus išskirtinėse erdvėse (1)

17118
2020 m. rugpjūčio 12 d. 17:11
Ketvirtadienį 16:15 val. laidoje „Delfi premjera“ viešės Marijonas Mikutavičius ir Ieva Narkutė. Bendrą dainą įrašinėjantys atlikėjai papasakos apie ilgą ir neįprastą procesą bei laukiančius pasirodymus išskirtinėse vietose vyksiančiame festivalyje „Untold City“.

Festivaliui „Untold City“ jau dabar ruoštis pradėjęs Marijonas sako, kad šie pasirodymai jam ypač svarbūs. Jie – sugrįžimo į sceną ir įprastą gyvenimą simbolis. Be to, dainininkas itin išsiilgo visus muzikos niuansus ir subtilybes atskleidžiančio akustinio skambesio.

„Koncerto laukiu kaip pasimatymo su sena pasiilgta meile, kaip susitikimo su draugais po 10 metų pertraukos, kaip Kalėdų, gimtadienio ar diplomų įteikimo. Pastarasis palyginimas, beje, labai net į temą, nes festivalis „Untold City“ vyksta fantastiško grožio Vilniaus Universiteto didžiajame kieme“, - sako Ieva Narkutė. Dainininkė džiaugiasi, kad per priverstinę koncertinę pauzę dienos šviesą išvydo net keturios naujos dainos, tarp jų - klausytojų iškart stipriai pamilta „Šitaip įsimylėt“, kuri ir lėmė viso koncerto nuotaiką. O taip pat ir nostalgiškas duetas „Liūdnos dainos“ su Svaru iš susivienijimo „G&G Sindikatas”.

Apie gyvenimą prieš/per ir po karantino, neįprastą vasarą, naują muziką ir kitokius pasirodymus scenoje - ketvirtadienį 16:15 val. laidoje „Delfi premjera“!

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai