Delfi premjera: legendiniuose Koncertų ir sporto rūmuose - išskirtinis Montvydo dainos pristatymas (2)

14347
2020 m. liepos 30 d. 07:00
Sostinės centre stūksantis pastatas vaiduoklis – legendiniai Vilniaus kultūros ir sporto rūmai – vienam vakarui vėl atgijo ir pravėrė savo duris.

Apleistoje ir jau senokai gyvybės nemačiusioje bei balandžių namais tapusioje didžiojoje salėje buvo filmuojama laida „Delfi premjera“, kurioje savo naujausią singlą „Kai nieko kito nelieka man“ pristatė ir dainą gyvai su grupe atliko Donatas Montvydas.

Mintis vėl sudrebinti šio pastato-vaiduoklio sienas gimė pačiam D. Montvydui, nes jam ši vieta itin svarbi dėl jaunystės prisiminimų.

„Tuo metu mano muzikinį pasaulį formavo tėtis, duodamas man klausytis „Def Lepard“, „White Snake“, „Meat Loaf“. Tai buvo didžiausia aistra, įkvėpimas dabartinei mano muzikai, su ja grįžo ir gražiausi prisiminimai. Tuomet Sporto rūmuose vyko „White Snake“ koncertas, į kurį tėtis mane nusivedė, ta patirtis taip giliai įstrigo, kad net ir šiandien pamenu, kurioje vietoje sėdėjau, ką tuomet jaučiau, kaip jiems pavydėjau pilnos salės gerbėjų. Ši mano daina ir visas būsimas albumas bus kaip duoklė tam, ką patyriau ir kas mane paskatino tapti muzikantu“, – sako atlikėjas.

Pokalbis su D. Montvydu, jo tėčiu Algirdu ir gyvai apleistoje salėje nuskambėsianti naujoji atlikėjo daina - jau ketvirtadienį 19 val. išskirtinėje „Delfi premjera“ laidoje.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai