DELFI Premjera. Komedijos „Tobulas pasimatymas“ žvaigždės Jurkutė ir Pobedonoscevas pristato filmo anonsą (0)

12719
2019 m. lapkričio 14 d. 14:00
Jau sausio 3 dieną į kino teatrus atkeliauja nauja lietuviška juosta „Tobulas pasimatymas“. Penktadienį 12 val. laidos „DELFI Premjera“ žiūrovai pirmieji išvys filmo anonsą, o jį eteryje pristatys ir įdomiausias istorijas iš filmavimo užkulisių papasakos pagrindinės žvaigždės - aktoriai Jurgita Jurkutė ir Leonardas Pobedonoscevas!

Filmo istorija suksis apie pradinių klasių mokytoją Liną, kuri svajoja sutikti savo gyvenimo meilę ir pasiryžta nueiti į aklą pasimatymą. Kai jos pora nepasirodo, prie staliuko prisėdęs populiarios TV laidos vedėjas Tomas įžūliomis pastabomis galutinai sugadina ir taip nevykusį vakarą. Negana to, vėliau jis išsityčioja iš naivuolės savo laidoje, o galiausiai įžeistai vienišei pateikia pasiūlymą, kurio atsisakyti neįmanoma.

Ar pavyks tokiems skirtingiems žmonėms dirbti kartu? Ar įmanoma rasti meilę internetinių pasimatymų labirintuose? Kiek varlių reikės pabučiuoti Linai, kad surastų princą ant balto žirgo? Ar pirmasis pasimatymas gali būti tobulas?

„Tobulas pasimatymas“ – romantinė komedija, pilna gyvenimiškų nesusipratimų, nuoširdžių jausmų, netikėtų šeimyninių dramų ir, žinoma, viską nugalinčios meilės.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai