Delfi premjera: Justinas Jarutis išleido naują dainą „Savęs“ ir pristato jos vaizdo klipą (0)

24157
2020 m. lapkričio 20 d. 10:53
Vienas populiariausių šių dienų Lietuvos atlikėjų Justinas Jarutis po didžiulės sėkmės susilaukusio singlo „Tavęs“, atskleidžia dar vieną dainą iš savo būsimo albumo. Kūrinys pavadinimu „Savęs“ turi ir vaizdo klipą, atliepiantį šių dienų situaciją – Justinas jame pasirodo be didelės filmavimo komandos, visiškai vienas.

„Savęs“ vaizdo klipe Justinas Jarutis pasirodo vienas ir netgi be gitaros rankose: „Bandžiau perteikti būseną, kuri įkvėpė dainos atsiradimą. Nepavadinčiau to šokiu, greičiau vidinio jausmo išraiška“, – sako atlikėjas ir dainų kūrėjas, paklaustas, kaip gimė vaizdo klipo choreografija.

Būtent tokia banguojanti vidinė būsena ir padėjo Justinui sukurti antrąją dainą lietuvių kalba. Pasak jo, šis metas, kai nereikia skubėti ir lėkti, galėtų būti skirtas sau, tačiau vis tiek esame linkę jį iššvaistyti:

„Visada rasime progą išsitaškyti, net kai tam nėra akivaizdžių priežasčių. Tą puikiai žinau iš savo asmeninės patirties. Taip pat labai gerai žinau, kaip lengva save pamesti ir kaip sunku vėl surasti“, – atvirauja J. Jarutis.

Intriguojanti premjera ir visas pokalbis su atlikėju – laidoje „Delfi premjera“.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai