Delfi premjera. Alanas Chošnau pristato ant stogų filmuotą naują vaizdo klipą (12)

822
2020 liepos mėn. 2 d. 13:30
Neseniai Alanas Chošnau ir britų muzikos prodiuseris iš Berlyno Mark Reeder pristatė tarptautinį muzikinį albumą „Children of Nature“, kuriame 14 naujų kūrinių anglų kalba. Albumą išleido muzikos leidybos kompanija Berlyne „MFS“. Šiandien, ketvirtadienį, 13:30 val. Alanas į Delfi TV studiją grįžta su antruoju albumo kūriniu ir paviešins „Children of Nature“ Au Naturel versiją. Jai sukurtas specialus muzikinis klipas, nufilmuotas ant 14 aukštų pastato Vilniuje.

„Mūsų albumas sulaukia dėmesio. Jau per pirmąjį mėnesį po pristatymo esame pastebėti žymių muzikinių portalų, didžėjų, radijo stočių nuo Honkongo iki Niujorko, Japonijos „Vogue“ žurnalas pasirinko mus į naujos muzikos rekomendacijų TOP 5, o iTunes elektroninės muzikos mylėtojai Naujojoje Zelandijoje ir Prancūzijoje skirtingas albumo dainas įvertino itin aukštomis pozicijomis TOP reitinguose. Tai džiugina, tačiau tai tik kelio pradžia.“ – pirmuosius albumo atgarsius pasaulyje pristato Alanas Chošnau.

Apie naujos jo muzikos kelią po pasaulį, naująjį vaizdo klipą ir dainą, kuri turės net tris versijas, su Alanu Chošnau kalbėsimės laidoje „Delfi premjera“, ketvirtadienį 13:30 val.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai