Delfi premjera. „8 Kambarys“ ir „Taddtheartist“ pristato kūrinį „Platūs džinsai“: tai yra metafora laisvei ir simbolis, kuriuo apibūdiname savo savijautą (0)

10666
2022 lapkričio mėn. 24 d. 13:00
Džinsai, kaip ne kuris kitas drabužis, itin plačiai paplitę kiekvieno spintoje. Taip plačiai, kad grupė „8 Kambarys“ kartu su pop, r&b ir hip-hop muzikos atlikėju „Taddtheartist“ nusprendė išleisti kūrinį/laisvės manifestą apie vyraujančią madą „Platūs džinsai“.

„Kūrinys yra ir apie madą, ir apie gyvenimo būdą, o svarbiausia, apie jausmą. Mūsų dainoje džinsai nėra tik rūbas. Tai yra metafora laisvei ir simbolis, kuriuo apibūdiname savo savijautą. Savo apranga siunčiame žinutę kitiems apie tai, kaip tą dieną jaučiamės. O apsivilkę savo mėgiamus džinsus, galime ne tik jaustis gerai, bet ir suprasti tai kaip laisvės išraišką“, – teigia grupės narys Karolis Talutis-Talaz.

Pokalbis su grupe apie naują dainą – ketvirtadienį 13.00 valandą laidoje „Delfi premjera!“

Atlikėjo „taddtheartist“ kuriama muzika savo žanru, jausmais ir emocijomis labai artima grupės „8 Kambarys“ kūrybai. „Atradome jį ir jo kūrybą tiesiog naršydami socialiniame tinkle. Negalėjau patikėti, kad tuo metu klausytos dainos autorius yra lietuvis. Po kurio laiko mūsų vadybininkas-prodiuseris pasidalino su mumis „taddtheartist“ sukurta pradine kūrinio „Platūs džinsai“ versija. Mums patiko skambesys, emocija, todėl nusprendėme pasiūlyti įrašyti dainą kartu “, – mintimis dalinasi Talaz.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai