Astrologės Lolitos horoskopas savaitei (gegužės 24–30 d.): įdomių situacijų laikas (0)

5202
2021 m. gegužės 23 d. 17:49
Šios savaitės dienomis gyvenimas ras kuo stebinti. O kai kurie galite pasijusti lyg Alisa veidrodžių karalystėje. Astrologės Lolitos horoskopas savaitei (gegužės 24–30 d.): įdomių situacijų laikas

Jau savaitės pradžia suteiks progų pažvelgti į daugelį įvykių kitu kampu, pamatant priežastis, o taip pat ir tai, kas buvo nutylima. O kartu tai savotiško veidrodinio atspindžio metas, kai kituose galėsite pamatyti savo pačių savybes – tam, kad lengviau galėtumėte save tobulinti bei keisti. Savaitės viduryje – gegužės 26-tą – pilno Mėnulio užtemimo dieną, įveikite nerimo mintis, kaip už slenksčio palikite liūdesį, buvusius pergyvenimus. Antrąją savaitės pusę skirkite darbo pokalbiams, požiūrių derinimui, darbe – partnerystės kūrimui. Metas palankus darbo vietos pertvarkai, anksčiau atidėliotų buities klausimų sprendimui. Šeštadienį, Saulei viešint karališkajame laipsnyje Dvynių ženkle, kuriame tą dieną susijungs Venera ir Merkurijus – ypatingas metas meilės priesaikoms, sužadėtuvėms, o kai kam – nuskambės ir Mendelsono maršas. Ši diena taip pat palanki suplanuotiems stambesniems pirkiniams, nekilnojamo turto įsigijimui.

Sekmadienis, Marsui su Vakšija susijungus Vėžio ženkle – tinkamas metas nutarusiems pakeisti gyvenamą vietą, namų pertvarkai. Sėkmingų pokyčių jums šią savaitę!

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai