„Aš turėdavau po 12 laidų per savaitę. Ir iš jų dar būdavo keturios, penkios 6h ryte.“ – savo pradžią televizijoje prisimena A.Grigaliūnienė. Visgi televizijoje žinoma moteris ilgai neužsibuvo: tuo metu manau, kad aš buvau per jauna televizijai ir viskam, kas po to tave užgriūna.

Nors iki šiol A.Grigaliūnienė yra labai veikli ir užimta, tačiau jos veiklų sąrašas jaunystėje stebina. Moteris tuo metu savo veiklumą įvardijo kaip norą daug dirbti, tačiau iš Rolando Skaisgirio gauta pastaba privertė susimąstyti ir suprasti, kad viskas yra šiek tiek kitaip. „Aš sakiau „aš noriu dirbti“, o jis atsisuko į mane ir sako: ne, tu nenori dirbti, tu nori dirbti televizijoje“ – pasakoja pašnekovė.

Dabar A.Grigaliūnienė supranta, kad tuo metu labai troško dėmesio, būti žinoma, fotografuotis ant raudono kilimo, tačiau vėliau suvokė, kad tikslas turėtų būti visai kitoks.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją