A. Smilgevičiūtė „Muzikos salėje“ pristatys albumą vaikams (0)

1848
Penki TV
2016 m. vasario 17 d. 11:42
Vasario 25 – 28 dienomis vyksiančioje Tarptautinėje Vilniaus knygų mugėje Aistė Smilgevičiūtė ir grupė „Skylė“ pristatys du naujausius savo muzikinius darbus. Čia įsikursiančioje „Muzikos salėje“ jie kvies susipažinti su vaikiškų dainelių rinkiniu „Tilidūda“ bei albumu „Vilko vartai“.

Vaikiškų dainelių rinkinys „Tilidūda“- tai dešimt specialiai ikimokyklinuko ir pradinuko ausiai aranžuotų žinomų ir šiek tiek primirštų, tačiau smagių lietuvių liaudies dainelių.

„Labai gražus projektas patiems mažiausiems prasidėjo nuo idėjos, kad internete nėra kokybiškų lietuviškų dainelių žiūrėti vaikams. Mamos dažnai rodo vokiškas, angliškas, rusiškas daineles. Projektas gimė iš noro sukurti daineles, jas animuoti ir padaryti jas laisvai prieinamas visiems. Pasirinktos dainos buvo artimos nuo vaikystės, pačios žymiausios, gražiausios lietuvių liaudies dainos su naujomis aranžuotėmis, kurias sukūrė Rokas“, - pasakoja A. Smilgevičiūtė.

Antrasis leidinys, kurį atlikėjai pristatys savo stende „Muzikos salėje“ - naujausias A. Smilgevičiūtės ir grupės „Skylė“ albumas „Vilko vartai“.

„Viena iš pagrindinių albumo dainų, kurią sukūrė Aistė, yra apie tai, kaip du pasauliai surišami mazgu. Tai skirtingų pasaulių jungtys – dangus ir žemė, gyvybė ir mirtis. Tad per šią Knygų mugę Aistė Smilgevičiūtė mūsų stende kvies užsiiminėti rankdarbiais, pati rodys, kaip tą siūlą verti“, - kalba Rokas Radzevičius, pasakodamas, kaip bus panaudotas originalus jų albumo viršelis, kuriame vilko galva padaryta iš skylučių, sujungtų pervertu siūlu.

Aistės Smilgevičiūtės gyvas pasirodymas ir albumo vaikams „Tilidūda“ pristatymas - vasario 28 dieną „Muzikos salėje“, Tarptautinėje Vilniaus knygų mugėje.

Vilniaus knygų mugės muzikinėje erdvėje lankytojai galės betarpiškai susitikti su atlikėjais, bendrauti, įsigyti naujausius jų albumus, gauti autografus ar drauge įsiamžinti nuotraukoje. „Muzikos salėje“ savo stendus įrengs per pusė šimto muzikos leidėjų ir koncertų organizatorių. Juose savo veiklą pristatys daugiau nei 200 atlikėjų. Per keturias dienas „Muzikos salėje“ įvyks daugiau nei 40 muzikinių pasirodymų.

Projektą „Muzikos salė“ organizuoja Lietuvos gretutinių teisių asociacija AGATA. Projektas iš dalies finansuojamas LR Kultūros ministerijos Kūrybinės veiklos, autorių teisių ir gretutinių teisių apsaugos programos lėšomis.

Daugiau

Rekomenduojame

Naujausi