„Slaptas pandų gyvenimas“ (64 serija): dviejų sesučių nuotykiai naujoje žaidimų aikštelėje (0)

1988
REUTERS
2017 m. liepos 25 d. 12:46
Karstytis mėgsta ne tik vaikai, bet ir didžiųjų pandų mažosios atžalos. Kinijos Sičuano provincijos Didžiųjų pandų veisimo ir tyrimo centre gyvenančioms sesutėms teko smagi užduotis ir ypatinga garbė – išbandyti naują joms skirtą žaidimų kompleksą. Panašu, kad mažylėms ši nauja vieta tikrai patikusi – jos visą dieną čia žaidė, užkandžiavo ir ilsėjosi.

Mažosios sesutės, anot prižiūrėtojų, nuolat dėl skanesnio bambuko ūglio konkuruoja ne tik tarpusavyje, bet ir su kitais centro gyventojais, tad nuspręsta joms padovanoti atskirą žaidimų erdvę, kur įrengtos sūpynės, krepšinio krepšys ir kitos pramogos.

Nors mažosios pandos tikrai džiaugiasi erdve žaidimams, jos vis dar bando susipažinti su naujomis valdomis ir kas kartą atranda naujų dar nebandytų pramogų bei užsiėmimų.

Didžiąją dalį dienos mažosios pandos praleidžia bežaisdamos, tačiau nepamiršta ir ilsėtis. Panašu, kad ši nauja žaidimų aikštelė puikiai tinka ir skanauti pieną, kramsnoti bambukų ūglius ir daryti viena kitai improvizuotą masažą.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai