„Slaptas pandų gyvenimas“ (45 serija): kaip žmonės mažylį nuo gėdos gelbėjo (0)

2148
REUTERS
2017 m. balandžio 25 d. 12:00
Kinijos Sičuano provincijoje esančio Čengdu didžiųjų pandų tyrimų ir veisimo centro gyventojas mažasis Fushun amžiais patenka į bėdą ir prajuokina milijonus. Jo nerangiais nuotykiais tiesiog neįsimanoma nesižavėti – tuo ankstesnėse serijose galėjote įsitikinti ir jūs, mielieji mūsų žiūrovai.

Iš pradžių atrodo, kad ir šį kartą sulauksime kažko panašaus – baimės jausmo neturintis mažylis įsilipo į medį ir jau beveik žadėjo dar vieną prajuokinsiantį krytį žemyn. Laimei, jam į pagalbą atskubėjo du Čengdu centro darbuotojai, kurie žavųjį pūkuotuką atsargiai iš medžio iškėlė.

Kameros nufilmavo, kaip prižiūrėtojai glėbyje kuo ramiausiai išneša tokiai globai nesipriešinantį pandos mažylį. Kas žino: galbūt ir jis pats jaučia palengvėjimą šį kartą nepatekęs į bėdą.

Žiūrint antrąjį vaizdelį, nori nenori peršasi išvada, kad nerangumas, matyt, įrašytas šios pandų šeimos DNR. Fushun mama Qifu pademonstravo nepakartojamą gebėjimą griūti ant šono. Kartu ji perverčia ir savo mažylį. Obuolys nuo obels netoli rieda – kaip ir pandos.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai