Sibiro tigrams – interaktyvi lieknėjimo programa su bepiločiais (3)

4215
REUTERS
2017 m. vasario 23 d. 18:01
Kas nutinka apjungus nuožmius medžiotojus – Sibiro tigrus – ir moderniąsias technologijas? Gaudynės, peštynės ir žaidynės.

Filmuotoje medžiagoje iš Kinijos Heilongdziango provincijoje esančio šių retų plėšrūnų parko matoma, kaip tigrai vaikštinėja po teritoriją tarsi be jokio tikslo – staiga jų dėmesį patraukia aplinkui zvimbiantis bepilotis su filmavimo kamera.

Dalis tigrų akivaizdžiai per žiemą priaugo papildomų kilogramų, tad tokia mankšta vaikantis grobį jiems tikrai į naudą. Bepiločio gaudynės vyko tol, kol 2 ar 3 metų amžiaus tigras sučiupo kamerą ir vienu drąsiu letenos mostu ją išjungė – transliacija nutrūko.

Žinoma, viskas tuo nesibaigė – iš bepiločio tigrai paliko tik skutelius. Kaip ten bebūtų, juk grobis priklauso tiems, kas jį sumedžioja.Deja, bepilotis – ne paukštis. Iš jo pradėjo rūkti dūmai, tad tigrai kaip reikiant išsigando.

Parko darbuotojai nuo plėšrūnų apsaugota transporto priemone atvyko susirinkti to, kas liko iš bepiločio.

Bepiločio vaikymasis – viena iš naujų tigrų, kuriems tikrai neprošal pajudėti, pamėgtų pramogų. Ekspertai ramina dėl apvalių šių didžiulių kačių formų susirūpinusius žmones: fizinė veikla jiems iki pavasario padės atsikratyti per žiemą sukaupto antsvorio.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai