Parodoje „CES 2019“ automobiliai žengia į ateitį (1)

2584
REUTERS
2019 m. sausio 8 d. 18:26
Pietų Korėjos automobilių gamintoja „Hyundai“ pirmadienį, sausio 7-ąją, žengė tikrą žingsnį į ateitį – pristatė automobilio, galinčio vaikščioti ir laipioti ratuotomis kojomis, idėją.

Kasmetinėje elektronikos parodoje „Consumer Electronics Show“ (CES), vykstančioje Las Vegase, „Hyundai“ teigė, kad automobilis, kuriam buvo pritaikytas „Elevate“ („Pakėlimo“) sumanymas, buvo kuriamas atsižvelgiant į pirmuosius būsimus jo vairuotojus: automobilis turi suteikti jiems galimybę judėti sudėtingomis vietomis, kuriose įvyko nelaimė ar gamtos katastrofa.

Automobiliu būtų galima nuvažiuoti, pavyzdžiui, į žemės drebėjimo ar cunamio nusiaubtą vietą, kurioje transporto priemonė pakiltų ant kojų ir vaikščiotų – įprastam automobiliui to padaryti nepavyktų.

Automobilio kūrėjas, projektavimo konsultacijų įmonės „Sundberg-Ferar“ atstovas, pristatydamas transporto priemonės idėją, „Reuters“ sakė, kad ji būtų tinkama ir įprastesnėse situacijose bei važinėti mieste.

Maketinis automobilio robotas pademonstravo dvi eisenas – būdingą žinduoliams ir ropliams. Šios eisenos suteikia automobiliui galimybę judėti bet kuria kryptimi. Tačiau, nors „Hyundai“ idėją vysto toliau, menkai tikėtina, kad tokie automobiliai greitai pasirodys prekyboje.

Tačiau tai yra tikras išradimas – jam reikia laiko“.
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Naujausi