Kinai siūlo patrauklų išmanųjį: patiks norintiems galingo, bet nebrangaus flagmano (0)

4812
Robertas Narmontas
2019 m. gegužės 19 d. 22:13
Kasmet išmaniųjų telefonų pristatoma vis daugiau ir dažniau, konkurencija didėja, o patys įrenginiai gerėja ir tampa vienas už kitą patrauklesni. Naujausius ir geriausius techninius parametrus turintys flagmanai kainuoja daugiau kaip 1000 eurų, todėl pirkėjui dažna tenka rinktis tarp gerų parametrų, kokybiškos kameros telefone ir, aišku, kainos.

Kinų kompanija „Xiaomi“ giriasi, kad šį kartą išsprendė esminę vartotojų dilemą – pigesnį ar geresnį, ir sukūrė patrauklų ne tik parametrais, bet ir kaina išmanųjį.

Bandymai konkuruoti rinkoje su jau įsitvirtinusiais ir gerai žinomais prekės ženklais ne vienai naujai išmaniųjų gamintojai baigėsi nesėkmingai. Tačiau, kai telefono kaina dvigubai mažesnė už konkurentų, o jis veikia panašiai kaip ir kiti, pirkėjus verčia pasvarstyti, kam mokėti daugiau.

Naujas „Xiaomi Mi 9“ modelis net perpus pigesnis už „Samsung Galaxy S10+“ ar „ Huawei P30 Pro“, bet technologiškai toks pat geras išmanusis telefonas. Naujausias procesorius, triguba kamera, puiki išvaizda, o prašoma kaina labiausiai atitinka realybę – tik 469 eurai.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai