Kaip LOGIN 2020 konferecijoje buvo užtikrinamas saugumas (0)

2264
DELFI | www.DELFI.lt
2020 m. rugsėjo 29 d. 14:26
LOGIN 2020 konferencijos organizatoriai, ruošdami renginį, itin didelį dėmesį skyrė ne tik renginio programai ir turiniui, bet ir atsakingai ruošėsi, kad būtų užtikrinamas renginio dalyvių ir pranešėjų saugumas. Būtent dėl šios priežasties jau keturioliktą kartą vykstantis renginys buvo padalintas į keturis renginius: „Progress makers“, „Future creators“, „Curious minds“ ir „Game changers“. Prieš patekimą į LITEXPO rūmus dalyvių temperatūra matuojama specialiu išmaniųjų pagalba sukurtu įrenginiu. Taip pat stebimos konferencijos svečių kūno temperatūros nuotoliniu būdu.

Salėse, kuriose įdomiais pranešimais vilioja pranešėjai, kėdės sustatytos saugiais atstumais. Taip pat uždarose patalpose visi dalyviai - su apsauginėmis kaukėmis.

„Be gero turinio ir kasmetinės progos susitikti, dalyvių saugumas šiemet mums yra absoliutus prioritetas“, – sako LOGIN vadovė Sandra Meškauskaitė-Stepšienė. – „Laikomės visų LRV rekomendacijų renginių saugumui užtikrinti, o tuo pačiu metu stengiamės, kad mūsų nuolatiniai ir nauji dalyviai gautų kuo daugiau vertės ir viską, dėl ko kasmet grįždavo į LOGIN.“

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai