Ekspertai: įvesti bepiločių naudojimo taisykles - sudėtinga užduotis (0)

1720
REUTERS
2016 m. balandžio 23 d. 19:02
Prie Tokijo vykusioje Trečioje tarptautinėje bepiločių parodoje juos gaminančios kompanijos ir ekspertai ieškojo būdų, kaip veiksmingiau valdyti bepiločius, siekiant užtikrinti arti jų esančių objektų saugumą.
Neseniai Britanijos Hitrou oro uoste aviabendrovės į „British Airways“ keleivinį lėktuvą atsitrenkė bepilotis, tad stiprėja nerimas dėl civilių bepiločių naudojimo.

Bepiločių galimybės didžiulės, kaip ir jų naudojimas, tačiau saugumo sumetimais pasaulyje norima sugriežtinti bepiločių naudojimo taisykles, o tai nėra paprasta.

Dar kiti baiminasi, kad vyriausybės gali per daug sugriežtinti bepiločių naudojimosi taisykles. Japonijoje bepiločių naudojimosi taisyklės sugriežtintos tankiai gyvenamose vietose – nemažose teritorijose aplink Tokiją ir kitus didelius miestus. Tai padaryta po pernai įvykusio incidento, kai ant premjero Shinzo Abės biuro stogo užkrito bepilotis.

Policijos teigimu, „British Airways“ lėktuvo pilotas pranešė, kad jo nuomone, balandžio 17 dieną leidžiantis į lėktuvą atsitrenkė bepilotis. Laimė, lėktuvas nusileido saugiai. Dėl šio incidento su bepiločiu Hitrou oro uoste pradėtas tyrimas.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai