Ar pasirengę meilumo pliūpsniui? Vienoje Bankoko kavinių šeimininkauja korgiai (6)

18927
REUTERS
2019 m. kovo 31 d. 08:48
Vienoje Bankoko kavinėje lankytojus laimės valandomis pasitinka visus būrys draugiškai nusiteikusių korgių veislės šunelių. Žmonėms leidžiama juos glostyti ir fotografuoti.

Kavinėje „Corgi in the Garden“ iš viso gyvena 12 korgių. Kaip teigia kinologijos ekspertai, pastaraisiais metais šios veislės šunys Tailande sparčiai populiarėja – žmonės tiesiog negali atsispirti šiems žaismingiems trumpakojams.

Kavinės savininkė Tanchanok Kanawaong sako, kad šios veislės šunys labai mieli ir smagūs. Nors niekada neplanavo atidaryti būtent korgių kavinės, gyvenimas susiklostė taip, jog žmonės į šią vietą plūsta būtent dėl šių šunų.

Sode veikiančioje kavinėje korgiams nestinga vietos bėgioti. Dar vienas dalykas, ko šiems keturkojams niekada netrūksta – tai kavinės lankytojų dėmesys. Anot šeimininkės, ji labai akylai stebi, kad keturkojai kavinės talismanai neprisiragautų per daug skanėstų ir nepriaugtų per daug svorio.

Korgiai kavinėje dirba šešias dienas per savaitę. Kasdieną su keturkojais organizuojami valandos trukmės susitikimai, vienam žmogui toks malonumas kainuoja apie 11 dolerių. Tanchanok sako, kad toks grafikas šunelių neišvargina ir sudaro palankias sąlygas pailsėti nuo žmonių dėmesio.

Yra dvi korgių rūšys – pembrukai ir kardiganai. Šie medžiokliniai šunys buvo išvesti Velse. Korgiai pembrukai (tokie gyvena ir kavinėje) – žymiai populiaresni. Tai mylimiausi Jungtinės Karalystės karalienės Elžbietos II šunys.
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Naujausi