Baristos vasaros pasiūlymas garsiam keliautojui – šaltai brandintos kavos kokteilis (0)

478
2017 m. liepos 24 d. 18:14
Nuo pat vaikystės mėgdavęs kavą ir turėjęs jos gėrimo ritualų, kelionių organizatorius ir keliautojas Rimvydas Širvinskas-Makalius prieš kelerius metus šį malonumą atrado iš naujo. Kelionės Sicilijoje metu grįžusią aistrą kavai dabar jis puoselėja kiekvienos dienos darbus pradėdamas su puodeliu šio gėrimo, o įvairias jos rūšis išbando kartu su kolegomis.

Ilsėdamasis ar vykdamas į keliones darbo reikalais Makalius dažniausiai mėgaujasi šalta kava, o neseniai išmėgino ir naują Lietuvoje šaltai brandintą kavą „Cold Brew“, rašoma pranešime spaudai.

„Vasarą Lietuvoje, kai karšta, ir viešėdamas šilto klimato šalyse renkuosi šaltus gėrimus, o šalta kava yra pirmas pasirinkimas keliaujant – būtent iš užsienio šaltos kavos mada atkeliavo ir pas mus. Šaltos kavos kultūrą užsienio šalyse stebiu jau apie dešimt metų – tiek, kiek keliauju, todėl kelionės man visada asocijuojasi su šaltos kavos puodeliu išsineštinai: vaikštai ir gurkšnoji šaltą gėrimą. Tuo pačiu metu gražiais vaizdais džiaugiasi tavo akys, o gardžiais skoniais – skonio jutikliai“, – sako R. Širvinskas.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai